Ballina Sport Surprizohet Bayern, Tottenham i shënon në finalen e ‘Audi Cup’

Surprizohet Bayern, Tottenham i shënon në finalen e ‘Audi Cup’

12
SHPËRNDAJE

Në Gjermani po zhvillohet turneu dy ditor “Audi Cup”.

Pas gjymëfinales mes Real Madrid dhe Fenerbahces, e cila përfundoi me fitoren e ekipit madrilen me rezultatin 5-3, tashmë është radha e finales.

Tottenham dhe Bayern Munich po përballen midis tyre për të arritur tek fitorja e kupës.

Skuadra e Tottenham ka kaluar në avantazh në minutën e 19-të të takimit me anë të Lamelas.

The post Surprizohet Bayern, Tottenham i shënon në finalen e ‘Audi Cup’ appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----