Ballina LifeBizare Supertransformim, humbet 96 kg duke ecur çdo ditë 8 km (FOTO)

Supertransformim, humbet 96 kg duke ecur çdo ditë 8 km (FOTO)

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një 31-vjeçar ia ka dalë të transformohet tërësisht duke humbur 96 kg në 2 vite, e dhjamin e tepërt duket se tashmë e ka kthyer në muskuj.

George Middleton, nga Hampshire, tregon se dikur konsumonte të paktën 10 mijë kalori në ditë.

I lodhur nga komentet e njerëzve dhe i këshilluar edhe nga mjeku se duhet të humbte disa kile, Middleton filloi të përshkruaj 8 km ecje në ditë, e me kalimin e kohës të njëjtën distance filloi ta përshkruaj me kros, e më pas me sprint.

---- ----
----
----- ----
-----