Ballina LifeBizare Superjahte, pije 65 mijë paund/ Si tërbohen miliarderët në Mykonos (FOTO)

Superjahte, pije 65 mijë paund/ Si tërbohen miliarderët në Mykonos (FOTO)

65
SHPËRNDAJE

Ishulli grek Mykomos është kthyer në destinacionin e preferuar të yjeve botërore dhe jo vetëm. I njohur tashmë si ishulli i VIP-ve, ai njihet për luksin që ofron dhe çmimet e kripura.

Sipas mediave të huaja, fshati i vogël po krijon të ardhura marramendëse, pasi vetëm një pije kushton deri në 65 mijë paund.

Faturat e tyre në bare shkojnë 100 mijë paund dhe fuqia e super të pasurve po e shndërron Mykonos në “minierën” e grekëve.

-----