Ballina Showbiz Super s*ksi me bikini, aktorja 52-vjeçare zbulon tatuazhin në vendin… (FOTO)

Super s*ksi me bikini, aktorja 52-vjeçare zbulon tatuazhin në vendin… (FOTO)

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një aktore e famshme, një bashkëshorte dhe nënë krenare e tre fëmijëve. Është fjala për Julia Roberts, e cila së fundmi është fotografuar teksa ndodhet me pushime me familjen në Puerto Vallarta, Meksikë.

Ajo është kapur mat me rroba banje, ku tregon fizikun e saj mahnitës edhe pse është 52 vjeçe. Madje bikinit i kanë zbuluar edhe tatuazhin që ka në fundshpinë, ku janë shkruar emrat e tre fëmijëve të cilët i ka me bashkëshortin, Danny Moder, shkruan “Daily Mail”.

Aktorja e “Pretty Woman” shfaqej mjaft e relaksuar dhe e lumtur, duke qeshur me familjen dhe të tjerët që ishin aty.

Roberts dhe Moder janë martuar që më 4 korrik të vitit 2002, pasi u takuan në serinë e filmit të saj në 2001 përballë Brad Pitt.

---- ----
----
-----
-----