Ballina Showbiz Super modelja me bikini mikroskopike: Jam e sëmurë dhe kam nevojë…(FOTO)

Super modelja me bikini mikroskopike: Jam e sëmurë dhe kam nevojë…(FOTO)

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Jam e sëmurë dhe në nevojë tani, kështu që ja ku keni dy foto të vjetra,” shkruan Demi Rose në postimin më të fundit në Instagram.

Modelja 24 vjeçare shfaqet tepër seksi e me bikini në Careyes, Meksikë.

Pavarësisht se ish-e dashura e Tyga shkruan se nuk ndjehej mirë, padyshim si çdo herë tjetër i ka vënë “flakën” rrjetit social me dy fotografitë e nxehta.

---- ---- ----
-----