Ballina LifeBizare Super mami, 44 vjeçe me 21 fëmijë/ Ja si ia del t’i...

Super mami, 44 vjeçe me 21 fëmijë/ Ja si ia del t’i mbajë të gjithë (FOTO)

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shumë prindër preferojnë që fëmijët t’i dërgojnë në kampe verore gjatë periudhës së pushimeve, duke rezervuar edhe pak kohë relaksi për vete.

Por, kjo nuk ndodh për 44-vjeçaren Sue Radford. Nëna e 21 fëmijëve rrëfen jetën e saj dhe pushimet e çmendura me një “ushtri” me vete.

Super mami ka treguar se shpenzon 350 paund gjatë një jave vetëm për ushqim për fëmijët e saj. Ajo jeton në Morecambe, Lancs me bashkëshortin Noel, 48 vjeç dhe 21 fëmijët e tyre.

“Pushimet verore janë pak të çmendura dhe, me kaq shumë fëmijë, bëhet shumë e shtrenjtë. Ne mezi e përballojmë, thjesht duhet të shkojmë me rrjedhën”, ka rrëfyer ajo.

Lodhja dhe shpenzimet e saj janë jashtëzakonisht të mëdha, por në fund për të kënaqësia më e madhe janë përqafimet dhe puthjet e fëmijë.

---- ----
----
-----
-----