Ballina Showbiz Sunny Hill Festival, Dua konfirmon ardhjen e këngëtares së njohur amerikane

Sunny Hill Festival, Dua konfirmon ardhjen e këngëtares së njohur amerikane

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sunny Hill Festival është një festival i organizuar nga këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Kjo ngjarje tani po bëhet e parvjetshme dhe përveç Duas në të po performojnë edhe artistë të shumtë të njohur në gjithë botën, përcjell ORAinfo.

E këtë vit duket se edhe më të veçantë do ta bëjë ardhja e këngëtares së mirënjohur, Miley Cyrus.

Kujtojmë që paratë e mbledhura nga ky festival Dua i dhuron në artin dhe kulturën e të rinjve të Kosovës./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----