Ballina Sport Sulmuesi i Kombëtares do t’i bashkohet Partizanit

Sulmuesi i Kombëtares do t’i bashkohet Partizanit

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ishte përfolur një emër i ri për sulmin e skuadrës kryeqytetase,Azdren Llullaku është pa skuadër dhe dëshira e tij është ti bashkohet ”Demave të Kuq”.

Negociatat mes palëve vijojnë dhe tashmë bisedimet janë intensive,31-vjeçari është fare pranë akordit, ndërsa termat financiarë janë ato që kanë “ngecur” hedhjen e firmës.

Sezoni e fundit ai ishte pjesë e skuadrës së Astrës me të cilën u aktivizua në 34 ndeshje duke shënuar 7 gola.

Kujtojmë se futbollisti ka një karriere të pasur teksa është aktivizuar me ekipe si Virtus, Astana, Tobol, Gaz Metan dhe Politehnica.

The post Sulmuesi i Kombëtares do t’i bashkohet Partizanit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----