Ballina Lajme vendore Sulmohet dhe postohen gjëra të pamoralshme në faqen zyrtare të një Xhamie...

Sulmohet dhe postohen gjëra të pamoralshme në faqen zyrtare të një Xhamie të Tërnocit në Facebook

2685
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Faqja Xhamia e Strukarve Tërnoc në Facebook është sulmuar nga njerëz dashakeq dhe po postojnë gjëra të pamoralshme dhe që kanë qëllim ta ulin nderin e Xhamisë dhe Imamit të kësaj Xhamie.

Xhamia e Strukarëve është distancuar nga postimet e fundit dhe ka komunikuar se faqja e saj në Facebook është sulmuar dhe hakuar dhe ftonë që përcjellësit e faqes të mos i kushtojnë rëndësi dhe ta raportojnë.

Një gjë dihet se personi i cili e ka sulmuar është nga fshati Tërnoc mirëpo ende nuk është verifikuar përfundimisht.

---- ----
----
-----
-----