Ballina LifeBizare Suita, dushe, bar/ Një mrekulli, shihni super avionin më modern në botë...

Suita, dushe, bar/ Një mrekulli, shihni super avionin më modern në botë (Foto)

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

“Airbus A380” u krijua për të ofruar komoditet dhe luks për pasagjerët. Me suita, dushe, bar dhe gjithçka tjetër të nevojshme, avioni ofron rehati maksimale për udhëtarët.

Në fotot e mëposhtme, do të shihni pamjen fantastike të këtij avioni.

---- ----
----
----- ----
-----