Ballina AKTUALE Studentët e Luginës së Preshevës që studiojnë në Turqi do të vijnë...

Studentët e Luginës së Preshevës që studiojnë në Turqi do të vijnë nesër ku do të vendosen për 28 ditë në Banjën e Bujanocit

1302
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qytetar të nderuar, ju njoftojmë se studentët nga Lugina e Preshevës që janë me studime në shtetin e Turqisë, nesër më datë 31.03.2020 në ora 10:30 bëhet transporti i tyre me aeroplan nga Stambolli për në Beograd.

Me të arritur në Beograd të gjithë studentëve i bëhen analizat e Covid 19 në aeroport dhe pastaj me transport të organizuar barten për në banjën e Bujanocit ku janë të obliguar të qëndrojnë aty për 28 ditë.

----

Studentëve tanë i dëshirojmë udhëtim të këndshëm duke shpresuar të kalojnë sa më mirë.

----- ----