Ballina Showbiz Stresi i revoltuar: E mora vesh pse nuk isha ne finale

Stresi i revoltuar: E mora vesh pse nuk isha ne finale

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy këngëtarët nuk u kualifikuan në finale, ndaj Stresi bëri një status ku i thonte Elit të mos mërzitej, pasi ata kanë publikun me vete.

Mirëpo, Stresi ka edhe diçka tjetër për të thënë.

Vetëm pak minuta më parë, ai publikoi një tjetër deklaratë në Instagram, ku tregonte se e kishte mësuar arsyen që nuk ishte në finale.

“Mirëmëngjesi nga Stresi! Vetëm televizion shqiptar nuk jeni. Keni kompozitor të huaj në Festivalin tonë Kombëtar? Si mund të shkojë në “Eurovision” një kompozitor i huaj dhe të përfaqësojë Shqipërinë? Unë e mora vesh arsyen pse nuk isha në finale, sepse bindja politike e imja nuk bashkohet me bindjen tuaj. Perversë ja kush jeni ju, ta dinë të gjithë që kapeni me një armik publik të rilindjes por s’po kapeshit nga ana muzikore. Do ju vijë dita dhe juve dhe s’ka me pas më inate të tilla.”- shkruan Stres

The post Stresi i revoltuar: E mora vesh pse nuk isha ne finale appeared first on Lajmi Fundit – Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Rajoni dhe Bota, informacion live.

---- ---- ----
-----