Ballina LifeBizare Stilisti bën kërdinë, ja VIP-at që dështuan me prerjen e flokëve (FOTO)

Stilisti bën kërdinë, ja VIP-at që dështuan me prerjen e flokëve (FOTO)

20
SHPËRNDAJE

Eksperimentimi me një prerje të keqe flokësh ose me ngjyrën jo të duhur të flokëve është diçka që mund të ndodhë për secilin nga ne, madje edhe të famshmëve. Të kesh një ekip personal stilistësh nuk garanton se do të arrish stilin e përsosur.

Sakrificat që ata duhet të bëjnë për rolet dhe artin e tyre, në përgjithësi, na sjellin në përfundimin se të qenit një njeri i famshëm nuk të shpëton nga dështimi në pamje.

Fotografitë e mëposhtme tregojnë në mënyrë të përsosur se eksperimentet me pamjen nuk përfundojnë gjithmonë mirë, edhe nëse jeni një person i famshëm.

----- ----- ----- -----