Ballina LifeBizare Spektakël dhe frikë, rrufeja çan në mes tornadon (Fotot)

Spektakël dhe frikë, rrufeja çan në mes tornadon (Fotot)

10
SHPËRNDAJE

Imazhe spektakolare të një rrufeje mes tornados janë kanë nga Greg Johnson, 49 vjeç, në Kansas.

“Problemi më i madh është infrastruktura rrugore në realizimin e një fotoje perfekte, pasi mund të bëhet e rrezikshme. Në fakt, në rastin e fundit tornadoja po më ‘ndiqte’ teksa unë mundohesha të shkrepja foton perfektë. Rrezikova, por në fund ia arrita”, është shprehur Johnson, i cili është një “gjuetar” tornadosh.