Ballina Showbiz Spartak Ngjela: Nje femer e shemtuar, mbetet e shemtuar….

Spartak Ngjela: Nje femer e shemtuar, mbetet e shemtuar….

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth të bukurës dhe se çfarë ai percepton një femër të bukur.

Ai ka treguar në mënyrë të prerë që nuk do t’i afrohej kurrë nëse një femër do të ishte e shëmtuar duke lënë të nënkuptohej se është aparenca fizike që të bën fillimisht për t’u afruar me një femër, përpos sjelljes së saj.

“Sjellja mund ta rrëzojë bukurinë, por nuk ngre shëmtimin në të bukurën”, është shprehur Spartak Ngjela duke nënvizuar që pavarësisht sjelljes së mirë që mund të ketë, prapë një femër e shëmtur ngelet e shëmtuar.

Ai ka shtuar duke thënë më tej: “Pa bukuri fizike, unë nuk afrohem. Afrohem, por nuk kam afekt. Duhet të më ketë afektuar, nuk është gjatësia ajo që më afekton. është diçka tjetër. Cila? Ua them unë. Magjia.”

The post Spartak Ngjela: Nje femer e shemtuar, mbetet e shemtuar…. appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

---- ----
----
----- ----
-----