Ballina Showbiz Sot një nga femrat me s*ksi të showbizit, por ja dukej Kejvina...

Sot një nga femrat me s*ksi të showbizit, por ja dukej Kejvina si fëmijë (FOTO)

171
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Padyshim që ajo cilësohet si një ndër femrat seksi që shfaqet në ekranet shqiptare. Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila është bërë nostalgjike, ndërsa është kthyer pas në kohë dhe ka postuar një foto nga fëmijëria e saj. Në foto shihet Kejvina, disa muashje, bashkë me nënën e saj.

Ka qenë vet bukuroshja që ka treguar se në foton e publikuar në ‘Instagram’ është pikërisht ajo, ndërsa shkruan dhe një mbishkrim ‘Baby Kevi’. Kujtojmë se emri i Kthellës ka qenë i përfolur kohët e fundit pasi rezultoi se kishte njohje me Redjan Rrajan, personin e arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj.

Pas arrestimit të Rrajës, policia e mori në pyetje Kevinën për ta pyetur lidhur me lëvizjet e tij para atentatit, pasi në telefonin e 34-vjeçarit u zbuluan telefonatat e shpeshta me Kthellën.

---- ----
----
-----
-----