Ballina Showbiz Sot feston ditëlindjen burri i saj, por shikoni në ҫfarë gjendje ka...

Sot feston ditëlindjen burri i saj, por shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Afrona

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, shkruan ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e pa grimosur.

Edhe e tillë ajo po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----