Ballina Showbiz Sot është femër super s*ksi, por ja si dukej këngëtarja shqiptare para...

Sot është femër super s*ksi, por ja si dukej këngëtarja shqiptare para se të bëhej e famshme (FOTO)

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Flaka Krelani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo gjithashtu është edhe mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku herë pas here poston foto mjaft të “nxehta”.

Por ndodh që ajo të bëhet edhe nostaligjike për kohën kur ka qenë e vogël. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, pasi në profilin e “Instagram”-it ka publikuar një foto kur ka qenë vetëm 4 vjeçe.

“Bebi Flaka, 4”, shkruan këngëtarja krahas fotos ku ajo shfaqet e veshur me një xhup të trashë dhe një kapuç në kokë. Ndërkohë nuk i mungon buzëqeshja e ëmbël në fytyrë.

Fansat e kanë pëlqyer shumë Flakën e vogël dhe i shkruajnë se “e mirë ka qenë atëherë dhe e mirë është edhe tani.

---- ----
-----