Ballina Showbiz Sot është bërë baba, ja sa shumë ka ndryshuar “Pablo” nga seriali...

Sot është bërë baba, ja sa shumë ka ndryshuar “Pablo” nga seriali “Rebelët”

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Të gjithë atë do ta mbajmë mend me rolin e tij te Rebelët.

Benjamin Rojas, aktori që i dha jetë rolit të “Pablos” në serialin shumë të pëlqyer “Rebelët” është duke jetuar momentet më të lumtura në jetën e tij, shkruan rtv21.tv

Aktori 34 vjeçar dhe partenerja e tij Martina Sánchez Acosta 33 vjeçare në muajin janar janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin EllaRita.

Me anë të disa fotografive të publikuar në rrjetin social Instagram, aktori duket se është një baba majft i përkushtuar.

---- ---- ----
-----