Ballina Showbiz Soni vishet me fustan të ngusht, bakur i saj bie në sy

Soni vishet me fustan të ngusht, bakur i saj bie në sy

35
SHPËRNDAJE

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke u përgatitur për koncertin e mbrëmjes. E veshur me shumë stil, trupi i Sonit po duket si ‘peshk’. /ORAinfo/

-----