Ballina Showbiz Soni Malja po shoqërohet në pushime nga një mashkull, ky detaj i...

Soni Malja po shoqërohet në pushime nga një mashkull, ky detaj i zbulon të gjitha

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Soni këto ditë është duke pushuar në bregdetin e jugut të Shqipërisë.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet duke u bërë gati për plazh, ndërsa në foto shihet edhe dora e një mashkulli i cili e ka bërë këtë foto.

Kush është mashkulli me të cilin po i kalon pushimet Soni, ndoshta do ta kuptojmë se shpejti?! /ORAinfo/

---- ---- ----
-----