Ballina Showbiz Soni i ka mahnitur të gjithë me grimin e saj, kështu nuk...

Soni i ka mahnitur të gjithë me grimin e saj, kështu nuk e keni parë asnjëherë

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj, përcjell ORAinfo.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku ka befasuar të gjithë me grimin e saj unik. Ku është nisur me këtë grim Soni? /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----