Ballina Lajme nacionale Skandali i vjedhjes së 2.1 milionë eurove

Skandali i vjedhjes së 2.1 milionë eurove

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Çfarë deklaroi ministrja Bajrami  para Komisionit për Buxhet ?

Ministrja e Financave Hykmete Bajrami, ka raportuar sot para Komisionit për Buxhet dhe Financa. Ajo bëri të ditur se një pjesë e parave të vjedhura nga thesari i shteti tashmë janë bllokuar, ndërsa për pjesën tjetër beson që shumë shpejtë do t’i rikthehen buxhetit të shtetit./21Media

----

 

The post Skandali i vjedhjes së 2.1 milionë eurove appeared first on RTV21.

----- ----