Ballina Showbiz Skandali, aktorja e njohur kapet mat me të dashurin e martuar (FOTO)

Skandali, aktorja e njohur kapet mat me të dashurin e martuar (FOTO)

161
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-modelja dhe aktorja turke, Tuba Unsal, është fotografuar në pushime me të dashurin e saj të ri, Caner Karaloğlu, i cili zyrtarisht është i martuar me një tjetër.

Unsal, e njohur për role në shumë telenovela, vitin e shkuar i dha fund martesës së saj 5-vjeçare me gazetarin Mirgun Cabas.

Karaloglu është ende zyrtarisht i martuar me modelen spanjolle Elisabeth Mas, me të cilën ka edhe një fëmijë.

 

---- ----
-----