Ballina Showbiz “S’kam bërë gjë për muaj me radhë”/Nusja e ish-kryeministrit jep këshilla: Vajza,...

“S’kam bërë gjë për muaj me radhë”/Nusja e ish-kryeministrit jep këshilla: Vajza, mos shkoni direkt në… (FOTO)

97
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Armnina Mevlani është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Sa herë ajo poston ndonjë foto në rrjetet sociale bëhet lajm. Nusja e djalit të ish- kryeministrit ka provokuar sërish pas disa fotove në Instastory të disa paragrafëve shkëputur nga një libër që po lexon duke lënë edhe komentin se saj mbi foto.

“Nëse fle direkt, me shumë mundësi nuk do ta kesh pranë dhe për shumë gjatë. Duke shkuar me të që herën e parë, thellë brenda vetes ti e di që nuk po bën diçka për të cilën ndihesh krenare. Ti e di që gjërat nuk supozohen të jenë kështu”, thuhet në paragrafin e librit.

Lidhur me këtë Armina ka lënë edhe komentin e saj. “Vajza mos flini me të që në takimin e parë (faktikisht jam fanse e të qëndruarit disa muaj pa bërë gjë)”, këshillon Armina e cila tashmë mund të thuhet se është specialiste e raporteve intime.

---- ---- ----
-----