Ballina Sport S’ka fitues në supersfidën Liverpul-Manchester United

S’ka fitues në supersfidën Liverpul-Manchester United

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shumë zhurmë për asgjë. Supersfida mes Manchester United dhe Liverpool është mbyllur me shifrat e bardha 0-0.

Pavarësisht përpjekjeve, asnjë nga ekipet nuk ia doli dot të shënojë.

Kujtojmë që Xherdan Shaqiri e nisi si titullar këtë ndeshje, duke bërë një paraqitje të mirë.

Vlen të të theksohet një rast flagrant i Paul Pogba, i cili në një pozicion të mirë për të shënuar, gjen trupin e Alisson.

Liverpool shkon në kuotën e 34 pikëve në vendin e tre-të. Në krahun tjetër, United është e para me 37 pikë.

---- ----
----
----- ----
-----