Ballina Showbiz S’ka faj Fero që po ‘çmendet’ pas Arbenites, këto pamje do t’iu...

S’ka faj Fero që po ‘çmendet’ pas Arbenites, këto pamje do t’iu bindin

56
SHPËRNDAJE

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një video duke u grimosur.

Kjo pamje e saj tregon pse Fero po ‘shashtriset’ pas saj. /ORAinfo/

-----