Ballina Showbiz Sinani me gruan në pushime, zonja publikon foto nga vendi ku po...

Sinani me gruan në pushime, zonja publikon foto nga vendi ku po qëndrojnë

39
SHPËRNDAJE

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar dhe ka një grua shumë të bukur, e cila është e njohur për publikun dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me vendin ku po kalojnë pushimet./ORAinfo/

-----