Ballina Showbiz Sinani me gruan në pushime, zonja publikon foto nga vendi ku po...

Sinani me gruan në pushime, zonja publikon foto nga vendi ku po qëndrojnë

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar dhe ka një grua shumë të bukur, e cila është e njohur për publikun dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me vendin ku po kalojnë pushimet./ORAinfo/

---- ---- ----
-----