Ballina Showbiz Sinani me bashkëshorten në dasmë, zonja merr vëmendjen me fustanin që ka...

Sinani me bashkëshorten në dasmë, zonja merr vëmendjen me fustanin që ka veshur

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar dhe ka një grua shumë të bukur, e cila është e njohur për publikun dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar një foto bashkë me Sinanin, ku ajo po duket tejet bukur me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----