Ballina Showbiz Sinan Vllasaliu në zi, humbi këtë person të familjes sot

Sinan Vllasaliu në zi, humbi këtë person të familjes sot

345
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot është ditë zije në familjen e Sinan Vllasaliut.

Ai ka njoftuar miqtë se sot ka ndërruar jëtë motra e tij, Ajnije Vllasaliu përcjell ORAinfo

Sinani ka publikuar një foto në Instastory me të cilën tregon se kur do të baht varrimi i të ndjerës.

“U preht në paqe shpirti yt motër. Njoftoj të gjithë miqtë dhe familjarët, se sot me datë 11/07/19 ndërroj jetë motra jonë (Ajnije Adil Vllasaliu)”, ka shkruar Sinani./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----