Ballina Lajme Bota/Rajoni Si u shkatërruan nga droga yjet tanë të preferuar (FOTO)

Si u shkatërruan nga droga yjet tanë të preferuar (FOTO)

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Droga është jashtëzakonisht e rrezikshme dhe madje mund të rezultojë fatale kur merret në doza ekstremisht të larta.

Shpesh është parë që aktorët e famshëm apo këngëtarët, të cilët përpiqen që ta menaxhojnë stresin duke përdorur lëndë narkotike.

----

Kjo jo vetëm që ka kosto të madhe monetare, por edhe shkatërron trupin dhe karrierën. Më poshtë po ju tregojmë si janë shkatërruar nga droga disa nga yjet.

----- ----