Ballina LifeBizare Si u festua Bajrami në Tiranë dhe botë, ja pamjet e mrekullueshme...

Si u festua Bajrami në Tiranë dhe botë, ja pamjet e mrekullueshme (FOTO)

46
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Myslimanët në mbarë botën u mblodhën të hënën për të kremtuar festën e Kurban Bajramit, e cila shënon fundin e muajit të shenjtë të Ramazanit.

“Huffington Post” ka publikuar foto nga festimet në gjithë botën, ku mes tyre është e renditur edhe Tirana. Më poshtë fotot e festimeve të Bajramit nga e gjithë bota,

---- ---- ----
-----