Ballina Showbiz Si të tërheqësh vëmendjen në kohën e Covid-19, 41-vjeçarja s*ksi super “hot”...

Si të tërheqësh vëmendjen në kohën e Covid-19, 41-vjeçarja s*ksi super “hot” teksa…

151
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është aktualisht e izoluar për shkak të masave të marra nga Britania e Madhe, për frenimin e pandemisë Covid-19.

----

Por Aisleyne Horgan-Wallace, vendosi që një ditë më parë ta thyente karantinën. 41-vjeçarja seksi doli për vrap dhe realizoi disa foto në Londër.

Ylli i “Big Brother” britanik ishte e veshur e gjitha sportive dhe me ngjyrë të zezë. Veshja e saj e ngushtë i tregonte format e saj bombastike.

----- ----