Ballina Lajme nacionale Si të parandalojmë shpërthimet e bombolave të gazit?

Si të parandalojmë shpërthimet e bombolave të gazit?

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Rrahman Sefedini, i cili ligjëron në Fakultetin e Menaxhimit të Emergjencave, ka demonstruar për RTV21 se si duhet të parandalojmë shpërthimet e bombolave të gazit.

Eksperti i licencuar ka njohuri për shpërthimet dhe mjetet e rrezikshme e po ashtu për menaxhimin e tyre./21Media

 

The post Si të parandalojmë shpërthimet e bombolave të gazit? appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----