Ballina Receta Si të gatuajmë Bretkosa të Skuqura

Si të gatuajmë Bretkosa të Skuqura

267
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Bretkosa janë të pasura me proteina dhe këshillohen për të gjitha grupmoshat sepse asimilohen lehtë nga organizmi. Për përdorimin e bretkosave duhet të sigurohemi që ato janë kapur në ujëra të pastra.

RECETA E PLOTE: Si të gatuajmë Bretkosa të Skuqura
—-

RECETA ME VIDEO: http://bit.ly/video-receta-yt1

---- ---- ----
-----