Ballina Showbiz Si po e kalojnë karantinën VIP-at e Tiranës, dalin FOTOT

Si po e kalojnë karantinën VIP-at e Tiranës, dalin FOTOT

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kejvina Kthella

Ato që po e vuajnë më së shumti karantinën, duket se janë vajzat “VIP” të Tiranës, pasi nuk kanë mundësi të udhëtojnë. Ilda Bejleri shpërtheu në lot gjatë një video të postuar në rrjet, duke treguar se nuk po e përballonte dot mbylljen në shtëpi.

Disa të tjera duket se po e përballojnë me lehtë dhe kanë filluar të postojnë ose foto të vjetra nga plazhi, ose foto provokuese nga shtëpia.

----- ----