Ballina Lajme Bota/Rajoni Si po e kalojnë karantinën fëmijët e miliarderëve (FOTO)

Si po e kalojnë karantinën fëmijët e miliarderëve (FOTO)

784
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shumë prej nesh janë izoluar brenda në këtë periudhë, në shtëpi të vogla dhe modeste, duke u përpjekur në mënyrë të dëshpëruar që të gjejmë diçka argëtuese për të “vrarë” kohën.

----

Mirëpo, këta fëmijë të pasur po e shijojnë sërish jetën. Një pjesë kanë zgjedhur të qëndrojnë në avionet private, të tjerë në vila luksoze me pishina dhe një pjesë duke bërë festa private në shtëpi.

Madje, ata kanë porositur edhe maska për t’I kombinuar me veshjet e tyre. Na pëlqen ose jo, karantina nuk është njësoj për të gjithë.

----- ----