Ballina Lajme nacionale Si kurrë më parë, Rama del me shapka; Zaho me kostumin e...

Si kurrë më parë, Rama del me shapka; Zaho me kostumin e Juves (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryeministri Edi Rama e ka shijuar më së miri fundjavën në qytetin e Vlorës. Kredhje në det me të birin Zaho, e rreze dielli duket se kanë qenë disa nga argëtimet që janë bërë publike nga shefi i qeverisë.

Por, paparaci i “Dosja.al” ka fiksuar një moment nga xhiroja e Ramës në shëtitoren e Lungomares. I shoqëruar nga Linda dhe Zaho, kryeministri është i veshur me një T-shirt të bardhë, dhe me një palë tuta të zeza sportive. Nga këmbët, shihet se kryeministri ka hequr dorë nga atletet dhe ka veshur shapka.

---- ----
----
----- ----
-----