Ballina Lajme Bota/Rajoni Si kurrë më parë, e bija e Trump poston foton romantike me...

Si kurrë më parë, e bija e Trump poston foton romantike me të shoqin

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ivanka Trump i bëri një dedikim të bukur dashurie bashkëshortit të saj, në ditën e tij më të rëndësishme.

E bija e Trump publikoi një foto, ku shfaqet në krah të të shoqit, i cili dje festoi 39-vjetorin e lindjes. Krahas fotos, bukuroshja 38-vjeçare shkroi: Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Faleminderit që na e bën çdo ditë më të lehtë, me gjallëri dhe plot lumturi. Të dua Jared”, shkroi Ivanka.

Në foto shihet Ivanka, duke shijuar një darkë romantike me njeriun e saj më të rëndësishëm.

---- ----
-----