Ballina LifeBizare Si ka ndryshuar bota në mënyrë drastike në vetëm 20 vjet (Fotot)

Si ka ndryshuar bota në mënyrë drastike në vetëm 20 vjet (Fotot)

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është e pamundur të besosh që vetëm 20 vjet më parë askush nuk e dinte se çfarë ishte Google ose Netflix.

Por koha ka kaluar dhe që atëherë, ne kemi ndryshuar plotësisht rregullat. Në ditët e sotme, ne marrim gjëra që njerëzit as që nuk mund t’i kishin ëndërruar dhe kjo dëshmon se 20 vitet e fundit bota është transformuar.

Më poshte kemi sjellë disa foto të 20 vjetëve më parë, që duken si një epokë tjetër.

---- ----
----
----- ----
-----