Ballina LifeBizare Si ka evoluar “salloni” në 600 vitet e fundit (FOTO)

Si ka evoluar “salloni” në 600 vitet e fundit (FOTO)

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -


Kush nuk do ta donte të kishte një sallon të bukur dhe të rehatshëm? Është një mjedis ku ne kalojmë pjesën më të madhe të kohës në shtëpi, duke qëndruar me familjarët dhe duke pushuar pas një dite të ngjeshur në punë ose shkollë.

Prej lindjes së arkitekturës, arti i dizajnit të brendshëm i ngritur ndoshta në Egjiptin e lashtë, ka evoluar në pikën ku jetojmë sot.

Dizajnuesit e shtëpisë së shtëpisë kanë krijuar një projekt të ri për të ilustruar sesi modeli i brendshëm ka evoluar gjatë 600 viteve të fundit.

---- ----
----
-----
-----