Ballina Lajme Bota/Rajoni Si Italia shpiku aksidentalisht hotelin perfekt të epokës së Covid

Si Italia shpiku aksidentalisht hotelin perfekt të epokës së Covid

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arkitektë të mesjetës, qytetet e shkreta dhe fshatrat e largëta, ajo që tingëllon si përbërësit e një filmi horror mund të jetë në të vërtetë receta për hotelin perfekt të epokës Covid.

---- ---- ----
-----