Ballina Showbiz Si i ka raportet Qëndresa me motrën e Labit, kjo foto dëshmon...

Si i ka raportet Qëndresa me motrën e Labit, kjo foto dëshmon gjithҫka

132
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

E sot motra e Labit ka publikuar një foto të vëllaut të saj së bashku me kunatën.

Duket se ato të dyja i kanë raportet mjaftë të mira./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----