Ballina Showbiz Si i ka Fjolla raportet me kunatën e saj, befason me këtë...

Si i ka Fjolla raportet me kunatën e saj, befason me këtë përgjigje

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka qenë e hapur për pyetje nga ndjekësit e saj.

Një nga pyetjet ishte se si e kalon me kunatën e saj dhe ajo u përgjigj se kalojnë shumë mirë bashkë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----