Ballina Kuriozitete Si duket sot vajza më e bukur në botë (FOTO)

  Si duket sot vajza më e bukur në botë (FOTO)

  213
  SHPËRNDAJE
  - Sponsor gjeneral -

  Thylane Blondeau, në moshën katërvjeçare, ajo u quajt “vajza më e bukur në botë”. Pasi u shpall e tillë, Thylane u bë pjesë e sfilatave për shtëpitë më të mëdha të modës.

  Sot ajo është 18 vjec. Blondeau është gjithashtu një influencuese e medias sociale dhe ka mbi një milion pasues në Instagram.

  Modelja bëri një paraqitje në Festivalin e Filmit në Kanë në maj 2017″>2017, veshur me një fustan metalik.

  Ajo gjithashtu u shfaq në një film të quajtur ‘Belle & Sebastian: Aventura vazhdon në 2015’. Ajo ka modeluar për Chanel, Ralph Lauren, Lacoste dhe kohët e fundit në show Dolce & Gabbana verë 2017″>2017./albeu

  The post Si duket sot vajza më e bukur në botë (FOTO) appeared first on Lajme.al.

  ---- ----
  -----