Ballina Showbiz Si do të reagojë Labi, Qëndresa me postim emocionues për të

Si do të reagojë Labi, Qëndresa me postim emocionues për të

41
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë një vajzë që e kanë quajtur, Rroa, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është mjaft aktive edhe në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot përmes një fotografie bashkë me vajzën e saj, Qëndresa ka uruar Labin për ditën e babait./ORAinfo/

---- ---- ----
-----