Ballina Showbiz Si asnjëherë me parë, Mimoza Shkodra shfaqet përvëluese me këtë fustan

Si asnjëherë me parë, Mimoza Shkodra shfaqet përvëluese me këtë fustan

110
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe që nga atëherë ka marrë shumë fansa, përcjell ORAinfo.

Këtë kohë, Mimozën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të bardhë dhe me grim të lehtë, Mimoza po shkëlqen në pamjen e re. /ORAinfo/

---- ----
-----