Ballina Showbiz Si asnjëherë më parë, Afërdita shfaqet me fustan të gjatë

Si asnjëherë më parë, Afërdita shfaqet me fustan të gjatë

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është njëra nga emrat më të përfolur.

Afërdita Dreshaj bën një jetë luksoze dhe vazhdimisht është viziton vende të ndryshme të botës nga ku edhe sjell fotografi të ndryshme.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj edhe këtë herë ka sjellur një imazh në të cilën si çdo herë nuk i ka munguar stili dhe sharmi, shkruan Indeksonline.

Në një fustan të gjatë ngjyrë rozë, Afërdita vuri në pah këmbët e gjata dhe seksi e që dukej tejet atraktive.

Modelja e njohur e cila jeton dhe vepron në Amerikë ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri muzikor duke iu përkushtuar jetës private dhe bashkëshortit

---- ---- ----
-----