Ballina Showbiz Shyhretja si “çikë” e re, vesh fustan të gjatë dhe elegantë

Shyhretja si “çikë” e re, vesh fustan të gjatë dhe elegantë

38
SHPËRNDAJE

Shyhrete Behluli, ka ditur që gjithmonë ta ketë një stil të veçantë.

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq elegance si çdo herë.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të gjelbër, ndërsa me foton që e postoi në Instagram shfrytëzoi rastin t’i urojë fansat për një muaj të mbarë.

“Miqt e mi,ju deshiroj nje fillim te mbare te muajit gusht!”, ka shkruar Shyhretja.

-----