Ballina Showbiz Shyhretja nis pushimet me bashkëshortin e saj, vëmendje merr fustani i saj

Shyhretja nis pushimet me bashkëshortin e saj, vëmendje merr fustani i saj

14
SHPËRNDAJE

Ajo është këngëtarja më e dashur për publikun.

Këngëtarja Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur që t’i kalojnë disa ditë së bashku në bregdet, shkruan lajmi.net.

Vetë ajo e ka publikuar një foto në Instastory dhe në shikim të parë nuk njihet. Këngëtarja është veshur me shumë stil dhe duket si një vajzë e re ndërkohë që prapa saj shihet bashkëshorti Luli, imazh ky në të cilin çiftin duket tejet romantik.

-----